dec, 2018

17dec18:0019:30Potopisno predavanje Mojce Šraj s poti Camino18:00 - 19:30 samostan Mekinje, Polčeva pot 10, Mekinje, 1241 Kamnik Izvajalec: Mojca Šraj

Podrobnosti dogodka

Vabimo vas na potopisno predavanje s poti Camino Frances in polovice poti Camina Portugal da Costa. Svojo izkušnjo bo z nami delila Mojca Šraj, zanimiva in aktivna sogovornica, ki jo je na Pot poslala želja po potrditvi, da zmore! Z Mojco bodo svoje izkušnje s poti delili tudi nekateri njeni sopotniki, s katerimi se je srečala na poti. Zabavna in nepozabna izkušnja prehojene poti po nordijsko in strinjanje z večino romarjev, da “Camino smo ljudje”! Še več osebnih izkušenj in dogodivščin s poti boste spoznali na predavanju, kjer boste lahko vprašali vse, kar vas zanima o tej svetovno znani romarski poti.

Več info

Ura